×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poznań częściej? LOT: Zmiana założeńLOT będzie obsługiwał w nadchodzącym sezonie zimowym więcej rejsów między Warszawą a Poznaniem. Pod koniec października nasz narodowy przewoźnik uruchomi kolejny lot między lotniskiem Chopina a stolicą Wielkopolski, tym samym oferując nawet pięć rejsów dziennie na tej trasie - informowaliśmy dzisiaj rano. Okazuje się, że przewoźnik nadal będzie oferował, tak jak dotychczas, cztery rejsy dziennie.

- Rejsy LO3951/3952, które zaplanowane były od sezonu zimowego, zostaną usunięte z systemu w związku ze zmianą założeń programowych - informuje biuro prasowe PLL LOT.

W systemie rezerwacyjnym LOT-u od 29 października można było rezerwować bilety na loty z Warszawy do Poznania rejsem LO 3951, który miał startować z lotniska Chopina o 11:30, by wylądować w Poznaniu o 12:25.- Aktualnie następują zmiany w systemach rezerwacyjnych związane z sezonem zimowym i rejsy LO3951/3952, ktore są rejsami "dolotowymi" do rejsu zagranicznego, zostaną wycofane ze sprzedaży. Tak więc do Poznania będą oferowane 4 rejsy dziennie - informuje PLL LOT.

LOT oferuje obecnie cztery rejsy dziennie między Warszawą a Poznaniem. Samoloty w barwach naszego narodowego przewoźnika startują z lotniska Chopina o 7:40, 10:45, 16:30 oraz 22:50. Z Poznania do Warszawy rejsy planowano odbywają się o 5:45, 9:00, 12:25 oraz 17:50. 

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie