×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź szkoli kontrolerów bezpieczeństwaZgodnie z decyzją prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego w dniu 11 września, Łódź jako trzecie miasto w Polsce po Warszawie i Krakowie uruchomiła Ośrodek Szkoleniowy Kształcący Operatorów Kontroli Bezpieczeństwa.

 - Otwarcie ośrodka zbiegło się z rocznicą zamachów terrorystycznych na WTC, które otrzymały miano największych zamachów terrorystycznych w dziejach ludzkości. To właśnie po wydarzeniach z 11 września 2001 roku wprowadzono szereg zmian mających na celu poprawę ochrony komunikacji lotniczej - poinformowała Ewa Bieńkowska, rzecznik prasowy łódzkiego lotniska.

Szkolenia realizowane przez Port Lotniczy Łódź obejmują całą paletę zagadnień z ochrony lotnictwa cywilnego określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 17 lipca 2009 r. w sprawie Krajowego Programu Szkolenia w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego (zwanego „KPS”). Poprawa świadomości w zakresie ochrony stanowi o odpowiednim przygotowaniu na wypadek sytuacji zagrożenia. Zwiększenie kompetencji pracowników w zakresie ochrony stanowi o jakości i wizerunku firmy. Prowadzący szkolenia to instruktorzy zaakceptowani przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, spełniający kryteria kwalifikacyjne wynikające z KPS, posiadający doświadczenie i wiedzę w przedmiotowym zakresie.

Szkolenia każdorazowo dopasowywane są do potrzeb, zarówno pod względem merytorycznym jak również cenowym i organizacyjnym. Szkolenie trwa 8 dni po 8 godzin i mogą wziąć w nim udział osoby, które przejdą poprawną weryfikację Straży Granicznej oraz posiadają licencję pracownika ochrony.

Tomasz Wyszyński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie