×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Częściej z Warszawy do PekinuLOT zwiększa częstotliwość rejsów na trasie z Warszawy do Pekinu. Wraz z początkiem sezonu letniego w 2013 roku przewoźnik będzie oferował pięć lotów tygodniowo między lotniskiem Chopina a stolicą Chin. Obecnie LOT lata na tej trasie 3 razy w tygodniu.
Od 31 marca 2013 roku LOT będzie realizował połączenie z Warszawy do Pekinu we wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Samolot będzie startował z lotniska Chopina o 16:20, by wylądować w stolicy Chin o 7:15 następnego dnia. Loty powrotne z Pekinu zostały zaplanowane na poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz soboty. Samolot będzie startował z chińskiego portu lotniczego o 9:15, na lotnisku w Warszawie spodziewany jest o 12:40.


Połączenie między Warszawą a Pekinem będzie obsługiwane samolotem Boeing 787. Pierwszy rejs Dreamlinerem do stolicy Chin odbędzie się już 3 marca 2013 roku.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie