OLT: Nowe połączenia z Niemiec

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
03 września 2012 14:27
19 komentarzy
Reklama

OLT Express Germany ogłosił uruchomienie nowych połączeń z Saarbrücken oraz Münster/Osnabrück. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na trasach krajowych w Niemczech oraz loty międzynarodowe do Austrii, Francji, Włoch oraz Wielkiej Brytanii.

Na początku października OLT Express Germany uruchomi z lotniska Saarbrücken rejsy do Monachium, Hamburga, Wiednia oraz Londynu Southend. 
Przewoźnik zaoferuje pasażerom 11 lotów tygodniowo między Saarbrücken a Monachium. Rejsy do Hamburga będą się odbywały codziennie. Do Wiednia będzie można polecieć cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Połączenie do Londynu Southend będzie realizowane trzy razy w tygodniu, we wtorki czwartki oraz soboty. Rejsy z Saarbrücken będą obsługiwane samolotem Fokker 100, który zabiera na pokład 100 pasażerów. 

W połowie października uruchomione zostaną połączenia z Münster/Osnabrück do Berlina Schönefeld, Monachium, Stuttgartu, Wiednia, Paryża Charles de Gaulle oraz Mediolanu.
Przewoźnik będzie realizował 11 rejsów tygodniowo między Münster/Osnabrück a Berlinem oraz Monachium. Połączenie do Wiednia będzie obsługiwane raz dziennie. Loty do Stuttgartu będą się odbywały sześć razy w tygodniu (za wyjątkiem niedzieli). Do Mediolanu będzie można polecieć trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty. Rejsy do Paryża będą realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Połączenia z Münster/Osnabrück będą obsługiwane samolotem Fokker 100.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2012-09-04 14:52   
usuniety - Profil usuniety
Jesli placili paypalem to sporo kasy im ucielo.
gosc_dcf20 2012-09-04 14:18   
gosc_dcf20 - Profil gosc_dcf20
Do kasjanek.Ma sens gdyz polska prokuratura juz zainteresowala sie niemieckim Olt.Podejrzewa sie ze tam zostaly przelane pienadze z amber Gold
usuniety 2012-09-04 13:02   
usuniety - Profil usuniety
gosc_754f9, zanim zaczniesz pisac takie teksty zastanow sie czy to co produkuje twoj mozdzek ma sens.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama