×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OLT: Nowe połączenia z NiemiecOLT Express Germany ogłosił uruchomienie nowych połączeń z Saarbrücken oraz Münster/Osnabrück. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na trasach krajowych w Niemczech oraz loty międzynarodowe do Austrii, Francji, Włoch oraz Wielkiej Brytanii.

Na początku października OLT Express Germany uruchomi z lotniska Saarbrücken rejsy do Monachium, Hamburga, Wiednia oraz Londynu Southend. 
Przewoźnik zaoferuje pasażerom 11 lotów tygodniowo między Saarbrücken a Monachium. Rejsy do Hamburga będą się odbywały codziennie. Do Wiednia będzie można polecieć cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Połączenie do Londynu Southend będzie realizowane trzy razy w tygodniu, we wtorki czwartki oraz soboty. Rejsy z Saarbrücken będą obsługiwane samolotem Fokker 100, który zabiera na pokład 100 pasażerów. 

W połowie października uruchomione zostaną połączenia z Münster/Osnabrück do Berlina Schönefeld, Monachium, Stuttgartu, Wiednia, Paryża Charles de Gaulle oraz Mediolanu.
Przewoźnik będzie realizował 11 rejsów tygodniowo między Münster/Osnabrück a Berlinem oraz Monachium. Połączenie do Wiednia będzie obsługiwane raz dziennie. Loty do Stuttgartu będą się odbywały sześć razy w tygodniu (za wyjątkiem niedzieli). Do Mediolanu będzie można polecieć trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty. Rejsy do Paryża będą realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Połączenia z Münster/Osnabrück będą obsługiwane samolotem Fokker 100.

Anna Żuchlińskagość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie