×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czy Łódź straci zimą cztery połączenia?
Ryanair kasuje na zimę cztery połączenia z Łodzi - informują czytelnicy poprzez Platformę Daj znać. To samo wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy z łódzkiego lotniska do Bremy, Bristolu, Edynburga oraz Mediolanu Bergamo dostępne są tylko do końca sezonu letniego.Bilety z Łodzi do Bremy można kupować na loty tylko do 27 października 2012 roku. Połączenie z łódzkiego portu lotniczego do Niemiec zostało uruchomione pod koniec marca 2012 roku i obecnie realizowane jest dwa razy w tygodniu. 

Loty z Łodzi do Bristolu dostępne są do 5 listopada 2012 roku. Rejsy na tej trasie rozpoczęły się w marcu 2012 roku, a obsługiwane są dwa razy w tygodniu.

Połączenie z Łodzi do Edynburga będzie realizowane do 25 października 2012 roku. Obecnie loty do Szkocji odbywają się dwa razy w tygodniu. 

Rejsy z Łodzi do Mediolanu Bergamo dostępne są do 25 października 2012 roku. Loty z łódzkiego lotniska do Włoch odbywają się dwa razy w tygodniu. 

Zimą Ryanair dalej będzie oferował rejsy z Łodzi do Dublina, East Midlands, Liverpoolu, Londynu Stansted oraz Oslo Rygge. 

Pomimo braku możliwości zakupu biletów na tych czterech trasach, przedstawiciele łodzkiego lotniska zapewniają nas, że sprawa skasowania na zimę połączeń przez irlandzkiego przewoźnika nie jest jeszcze do końca przesądzona.

Anna Żuchlińska
fot. Piotr Bożykgość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie