×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OLT: Częściej do Wrocławia i Krakowa
OLT Express zwiększa częstotliwość rejsów z Gdańska do Wrocławia do Krakowa. Od 20 lipca 2012 roku przewoźnik będzie oferował na tych trasach trzy loty dziennie od poniedziałku do piątku oraz dwa loty dziennie w soboty oraz niedziele.

OLT Express, oprócz porannego oraz wieczornego rejsu między Gdańskiem a Wrocławiem, będzie realizował teraz kolejny lot w godzinach popołudniowych. 
Od poniedziałku do piątku samoloty przewoźnika będą startowały z Wrocławia o 14:30, by w Gdańsku wylądować o 15:30. Rejs z gdańskiego lotniska został zaplanowany na 16:15, we wrocławskim porcie lotniczym spodziewany jest o 17:15.

W soboty, oprócz porannego rejsu, realizowany będzie również jeden rejs popołudniowy. Z Wrocławia samolot będzie startował o 14:30, w Gdańsku wyląduje o 15:30. W drogę powrotną wyruszy o 16:15, by na wrocławskim lotnisku wylądować o 17:15.

W niedziele OLT Express będzie oferował również dwa rejsy między Gdańskiem oraz Wrocławiem: popołudniowy oraz wieczorny. Podobnie jak w poprzednie dni, samolot będzie startował z Wrocławia o 14:30, by w Gdańsku wylądować o 15:30. Z Rębiechowa wystartuje o 16:15, na wrocławskim lotnisku spodziewany jest o 17:15.

W związku z dużym zainteresowaniem podróżnych rejsami między Gdańskiem a Wrocławiem, przewoźnik zadecydował już wcześniej, że trasa będzie obsługiwana samolotem Airbus 319/A320.

Od 20 lipca 2012 roku OLT Express wprowadza również popołudniowy rejs na trasie z Gdańska do Krakowa. Od poniedziałku do piątku przewoźnik będzie oferował na tej trasie trzy rejsy dziennie: rano, w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

Samolot będzie startował z Gdańska o 14:00, w Krakowie spodziewany jest o 15:00. Lot powrotny z Krakowa został zaplanowany na 15:45, na gdańskim lotnisku wyląduje o 16:45.

W soboty, oprócz porannego rejsu, dodany został rejs popołudniowy, wylatujących z Gdańska o godzinie 14:00. W niedziele przewoźnik również będzie oferował dwa loty dziennie: w godzinach popołudniowych oraz wieczornych. 

Połączenie z Gdańska do Krakowa obsługiwane jest samolotem Airbus A319/A320.

Na trasach krajowych z Gdańska do Wrocławia oraz Krakowa OLT Express walczy o pasażerów z Eurolotem, który również oferuje rejsy na tych trasach, ale mniejszymi samolotami turbośmigłowymi ATR72 oraz Bombardier Q400.

Anna Żuchlińskagość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie