×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air gotowy do sezonuEnter Air przygotowuje się do szczytu sezonu wakacyjnego. W samolotach tego polskiego przewoźnika czarterowego montowane są nowe, odkupione od Lufthansy fotele. Załogi otrzymały nowe mundury i przeszły dodatkowe szkolenia z komunikacji z pasażerami.Kilka samolotów już zostało wyposażonych w nowe, cienkie, skórzane fotele, które do niedawna były zainstalowane w maszynach Lufthansy. Siedzenia są cieńsze i lżejsze, co pozytywnie wpływa na spalanie paliwa oraz zwiększa przestrzeń na nogi dla pasażerów. Fotele są też wygodniejsze niż starsze, materiałowe siedzenia. Wkrótce prawie wszystkie samoloty, które jeszcze nie mają skórzanych foteli, otrzymają nowe wnętrza. Jedynie w dwóch samolotach nowe siedzenia pojawią się dopiero po sezonie.

Równocześnie Enter Air cały czas powiększa flotę. W nadchodzącym tygodniu do linii dołączy kolejny Boeing 737-400, a za 3 tygodnie następny. Dzięki temu flota przewoźnika powiększy się do 11 maszyn. Dwa Boeingi 737-800 linii zostaną wyposażone w winglety, które zmniejszają spalanie paliwa. Na nowe samoloty Enter Air czeka z niecierpliwością, bo z uwagi na opóźnienie dostaw w ostatnich dniach kilka razy dla linii latali inni przewoźnicy. Enter Air wprowadził także zmiany w strukturze organizacyjnej linii, poszerzył ofertę pokładowej sprzedaży bezcłowej oraz zmienił format magazynu dla pasażerów. Załogi przeszły dodatkowe szkolenia m.in. z komunikacji z podróżnymi na pokładzie, a także otrzymały nowo zaprojektowane mundury.

Dominik Sipiński
fot. Enter Air, Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie