OLT: Fakturę generujemy automatycznie

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
15 czerwca 2012 20:51
8 komentarzy
Reklama

Koniec problemów pasażerów z brakiem lub długim oczekiwaniem na wystawienie faktury za przelot liniami OLT Express. Podróżni korzystający z usług przewoźnika, dokonujący rezerwacji biletów za pośrednictwem strony internetowej mają możliwość natychmiastowego wygenerowania elektronicznej faktury VAT w trakcie procesu rezerwacji.

Podczas Kroku 3 procesu rezerwacji, tuż pod formularzem danych pasażerów, znajduje się sekcja „Faktura”. W celu otrzymania elektronicznej faktury VAT za zakup biletów, należy zaznaczyć opcję „Faktura”. Wówczas rozwinie się formularz, który należy wypełnić danymi firmy (nazwa, adres, NIP), na które ma zostać wystawiona faktura VAT.

Po zakończeniu całego procesu rezerwacji (po dokonaniu opłaty i wygenerowaniu potwierdzenia dokonanej rezerwacji) faktura VAT zostanie automatycznie wysłana na podany adres email głównego pasażera.

W najbliższych dniach zostanie także uruchomiona opcja automatycznego generowanie faktur podczas procesu rezerwacji za pośrednictwem OLT Express Call Center.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_da3cb 2012-07-23 13:02   
gosc_da3cb - Profil gosc_da3cb
Sprzedawca na tak wystawionej fakturze: OLT Express Sp. z o.o., więc dlaczego faktury VAT z NIP firmy AMBER GOLD SP. Z O.O. (za systemem VIES)? I co zrobić z VAT-em od tak wystawionej faktury?
gosc_1cfdc 2012-06-21 13:32   
gosc_1cfdc - Profil gosc_1cfdc
dalej to nie działa
humbak 2012-06-17 10:45   
humbak - Profil humbak
A odprawa online działa, tak jak zapowiadali, od 15 czerwca?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama