×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa: Nowa droga kołowaniaPrzedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", które zarządza lotniskiem Chopina w Warszawie, ogłosiło przetarg na budowę nowej drogi kołowania.

Przetarg obejmuję budowę drogi kołowania (DK-N2) łączącej drogę startową nr 1 (DS-1) z drogą kołowania E2 (DK-E2) wykonaną w technologi betonu asfaltowego o łącznej powierzchni 9100 m2.

W trakcie budowy drogi kołowania wykonane zostaną również roboty towarzyszące w zakresie oświetlenia nawigacyjnego, odwodnienia a także przełożenia istniejących podziemnych urządzeń technicznych. 

Zamówienie zostanie objęte współfinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Drogowa i lotnicza sieć TEN-T.

Planowana wartość zamówienia to 20 mln euro.

Tomasz Szymczewski


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_7e67e - Profil
gość_7e67e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie