LH: Kampania promująca loty z Berlina

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 marca 2012 14:56
9 komentarzy
Reklama

Lufthansa rozpoczęła w zachodniej Polsce kampanię promująca szeroką siatkę połączeń z Berlina do atrakcyjnych turystycznie regionów Europy i Bliskiego Wschodu. Uruchomienie nowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg Willy Brandt Airport w czerwcu 2012 roku, otworzy nowe możliwości podróży lotniczych do wielu miast w Europy i Bliskiego Wschodu.

Od Szczecina po Wrocław trwa kampania promująca atrakcyjne ceny połączeń lotniczych ze stolicy Niemiec. Kampania internetowa wspierana jest poprzez działania w mediach społecznościowych, niestandardowe nośniki reklamowe w centrach handlowych, reklamę w pociągach oraz na uniwersytetach.

- Jestem przekonany, że już tego lata wielu pasażerów z Polski rozpocznie swoje wakacyjne podróże startując z Berlina – powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Rozpoczęła się już rezerwacja rejsów na wakacyjne wyprawy do Chorwacji, Hiszpanii, Turcji południowej Francji lub Włoch. W ofercie Lufthansy są także bezpośrednie przeloty z Berlina m.in. do Birmingham, Bukaresztu oraz Helsinek– dodaje Buyse.Ceny biletów na rejsy ze stolicy Niemiec na trasach europejskich rozpoczynają się od 49* euro i obejmują wszystkie koszty dodatkowe.

Lufthansa zaoferuje swoim klientom na nowym berlińskim lotnisku "wyspę" z dwunastoma stanowiskami do odprawy. Samoloty Lufthansy będą zlokalizowane bezpośrednio przy hali głównej. Nowy rozkład lotów Lufthansy został opracowany tak, aby jak najlepiej sprostać potrzebom klientów podróżujących z Berlina.

Rezerwacji można dokonać na stronie lufthansa.com lub na infolinii przewoźnika, a także w biurach sprzedaży Lufthansy na lotniskach i w biurach podróży IATA w całej Polsce.

* Cena całkowita w jedną stronę, w sprzedaży internetowej, przy zakupie biletu elektronicznego na podróż Lufthansą, sprzedaż do 28.10.2012, na wyloty 03.06.2012 – 28.10.2012. Cena w PLN zależy od aktualnego kursu wymiany.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
andrzejtoulon 2012-03-25 03:21   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
dziekuje juz znalazlem ale z Wroclawia
gosc_834e5 2012-03-24 10:45   
gosc_834e5 - Profil gosc_834e5
@andrzejtulon - sprawdź TAP'a, a znajdziesz rtn za troszkę ponad 100 euro :)
gosc_c156f 2012-03-24 07:39   
gosc_c156f - Profil gosc_c156f
najbardziej atrakcyjne ceny znikaja najszybciej. Ja latam przewaznie tylko z Berlina, siatka polaczen jest coraz szersza, z reszta o czym mowic skoro Berlin obsluguje tyle paxow w roku co cala Polska razem wzieta.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama