×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Częściej Warszawa - KopenhagaSkandynawskie linie lotnicze SAS zwiększą częstotliwość rejsów z Kopenhagi do Warszawy. Od 26 marca przewoźnik doda dodatkowy wieczorny rejs obsługiwany pięć razy w tygodniu - wynika z systemu rezerwacyjnego linii.Rejsy SK2761 i SK2762 będą obsługiwane przez linię Cimber Sterling samolotami Bombardier CRJ-200. Mieszczą one 50 pasażerów. Wylot z Kopenhagi zaplanowano na godzinę 20:00, a przylot do Warszawy na 21:20. Pasażerowie udający się do Danii wylecą ze stolicy Polski o 21:55, a na miejsce przylecą o 23:20. 

Połączenie będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Obecnie SAS oferuje dwa rejsy pomiędzy Warszawą a Kopenhagą. Przedpołudniowy jest obsługiwany cztery razy w tygodniu (od poniedziałku do czwartku), a popołudniowy pięć razy w tygodniu (bez sobót i niedziel). Codzienne poranne połączenie obsługuje również LOT, a SAS ma na nie umowę code-share. 

Dominik Sipiński, Mateusz Klimek
fot. Dominik Sipińskigość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie