Sprint Air wznawia loty do Babimostu

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 stycznia 2012 16:06
2 komentarze
Reklama

Dziś (4.01) po dwóch dniach nieobecności w Babimoście, linia lotnicza Sprint Air wznawia regularne połączenie pasażerskie na trasie Zielona Góra/Babimost – Warszawa –Zielona Góra/ Babimost. Przerwa w realizacji połączenia wynikała z unieważnienia ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przetargu, który miał na celu wyłonienie przewoźnika na kolejne 4 lata.

- Pasażerów ucieszy zapewne fakt, że udało się uniknąć dłuższego przestoju w realizacji lotów. Szczególnie, że połączenie realizowane będzie w tej samej formie, co w ubiegłym roku. Zarówno rozkład, jak i ceny biletów pozostają bez zmian. Reakcja pasażerów w ciągu pierwszej godziny od ponownego uruchomienie sprzedaży pozwala sądzić, że mieszkańcy województwa z ulgą i zadowoleniem przyjęli wiadomość o wznowieniu lotów. My również bardzo cieszymy się z powrotu do Lubuskiego - powiedziała Renata Łozowska, dyrektor handlowy Sprint Air.Sprint Air operować będzie z Zielonej Góry do końca lutego 2012 roku. W tym czasie rozstrzygnięty zostanie kolejny przetarg na długoterminową realizację połączenia.

Fot. Sprint Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

nederland 2012-01-04 19:12   
nederland - Profil nederland
I niech ktoś nie gada głupot, że trzeba czekać osiem miesięcy na pozwolenia, sto dni na zezwolenie i osiem lat na budowę ...
kudak 2012-01-04 17:32   
kudak - Profil kudak
Szybko się uwinęli ;)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama