×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air wznawia loty do BabimostuDziś (4.01) po dwóch dniach nieobecności w Babimoście, linia lotnicza Sprint Air wznawia regularne połączenie pasażerskie na trasie Zielona Góra/Babimost – Warszawa –Zielona Góra/ Babimost. Przerwa w realizacji połączenia wynikała z unieważnienia ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przetargu, który miał na celu wyłonienie przewoźnika na kolejne 4 lata.

- Pasażerów ucieszy zapewne fakt, że udało się uniknąć dłuższego przestoju w realizacji lotów. Szczególnie, że połączenie realizowane będzie w tej samej formie, co w ubiegłym roku.  Zarówno rozkład, jak i ceny biletów pozostają bez zmian. Reakcja pasażerów w ciągu pierwszej godziny od  ponownego uruchomienie sprzedaży pozwala sądzić, że mieszkańcy województwa z ulgą i zadowoleniem przyjęli wiadomość o wznowieniu lotów. My również bardzo cieszymy się z powrotu do Lubuskiego - powiedziała Renata Łozowska, dyrektor handlowy Sprint Air.Sprint Air operować będzie z Zielonej Góry do końca lutego 2012 roku. W tym czasie rozstrzygnięty zostanie kolejny przetarg na długoterminową realizację połączenia.

Fot. Sprint Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie