×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Łódź ma nowe logoPort Lotniczy Łódź ma nowe logo. Po niedawnym zmianie logotypu miasta Łodzi, przyszedł czas na zmianę logo spółki podległej miastu, czyli łódzkiemu lotnisku.

Litery ( Ł-niebieska i A-czarna) w nowym znaku lotniska tworzą skrót "ŁA" czyli Łódź Airport.Nowe logo bazuje na alfabecie stworzonym przez Władysława Strzemińskiego w 1932 roku i nawiązuje do łódzkiej tradycji artystycznej, a jednocześnie podkreśla duży potencjał lotniska.

- Głównym powodem zmiany logo są inwestycje prowadzone na lotnisku a przede wszystkim nowy terminal, w którym już niebawem odprawimy pierwszych pasażerów. Nowa identyfikacja wizualna zaprojektowana dla nowego terminala oraz nowe logo pomogą w budowaniu spójnego i atrakcyjnego wizerunku portu
- powiedziała Ewa Bieńkowska z AD FUTURE Communication & PR Group, agencji zajmującej się PR łódzkiego lotniska

 - Projekty nowego logo są bezpośrednim odniesieniem do istniejącej identyfikacji wizualnej miasta Łodzi jak i województwa łódzkiego. Głównym założeniem projektowym było stworzenie takiego znaku, który będzie harmonijny z przyjętą już w naszej świadomości strategią komunikacji naszego miasta i regionu - dodała Bieńkowska.

Logo nawiązuje do kolorystyki nowego terminala, który zostanie otwarty w marcu.

A jak Wam się podoba nowe logo łódzkiego portu?gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie