×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dwóch chętnych na zakup PLL LOT
Marcin Piróg, prezes PLL LOT, poinformował w środę (7.09) o prowadzeniu rozmów w sprawie zakupu narodowego przewoźnika z dwoma inwestorami.

- Prowadzimy rozmowy z dwoma branżowymi podmiotami
- powiedział Piróg.

Prezes nie ujawnia o kogo chodzi. Jednak jak wynika z oświadczenia ministra skarbu Aleksandra Grada, końcowych rozstrzygnięć należy spodziewać się w 2012.

- Prywatyzacja w pierwszej kolejności będzie miała etap podwyższenia kapitału w LOT, po to, żeby tę spółkę zasilić kapitałem do jej dalszej restrukturyzacji. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się ten proces na tyle zaawansować, żeby w przyszłym roku kończyć – mówił.

Minister dodał również, że obecnie trwa restrukturyzacja spółki we wszystkich obszarach jej działalności: majątkowej, zatrudnienia oraz organizacyjnej.

- Wykorzystujemy czas w LOT na poprawę sytuacji finansowej spółki. Ona zaczyna generować zyski - powiedział Aleksander Grad.

Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie