×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zapłacimy kartą Maestro w Wizz Air
Zapłacimy kartą Maestro za bilety lotnicze oraz pozostałe usługi oferowane przez tanie linie lotnicze Wizz Air. Przedstawiciele MasterCard Europe oraz Wizz Air ogłosili dziś (24.08), że karta ta będzie teraz akceptowana także przez węgierskiego przewoźnika.

Kupując bilet na stronie Wizz Air mamy teraz do wyboru płatność kartami kredytowymi Visa oraz MasterCard, kartą Maestro, a także możemy dokonać płatności za pomocą przelewu. Za wszystkie pobierana jest opłata w wysokości 27 PLN za lot za pasażera. Od początku sierpnia dostępna jest także karta kredytowa MasterCard Wizz Air, dzięki której unikniemy opłaty za transakcję. 

- Zdecydowana większość z ponad 10 mln pasażerów, którzy skorzystali z naszych usług w ubiegłym roku, dokonało zakupu online na naszej stronie wizzair.com. Poprzez dodanie możliwości płatności dla posiadaczy kart Maestro, rozszerzamy dostępność naszych biletów dla coraz większej liczby zadowolonych klientów - powiedział Attila Dankovics, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Wizz Air.

Anna Żuchlińskagość_b2f19 - Profil
gość_b2f19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie