×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Turkish do Malezji, Estonii i na LitwęLinie lotnicze Turkish Airlines ogłosiły uruchomienie połączenia ze Stambułu do Wilna oraz Tallinna. Turecki przewoźnik ponownie będzie również obsługiwał loty do Kuala Lumpur oraz zwiększy częstotliwość rejsów do Bangladeszu.

Połączenie do Wilna oraz Tallinna wystartuje 11 czerwca 2013 roku. Loty do Estonii oraz na Litwę będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Samolot będzie startował ze Stambułu o godzinie 11:00, w Tallinnie wyląduje o 14:20, skąd dalej wystartuje o 15:20, w Wilnie spodziewany jest o 16:45. Rejs powrotny z litewskiego lotniska został zaplanowany na godzinę 17:45, w Stambule wyląduje o 20:10. Połączenie na trasie Stambuł - Tallinn - Wilno - Stambuł będzie obsługiwane samolotem Airbus A319.
W nadchodzącym sezonie letnim Turkish Airlines ponownie uruchomi rejsy ze Stambułu do Kuala Lumpur. Pierwszy lot do Malezji został zaplanowany na 25 kwietnia 2013 roku. Połączenie do Kuala Lumpur będzie realizowane cztery razy w tygodniu samolotem Airbus A340-300.
W czerwcu turecki przewoźnik zwiększa również częstotliwość rejsów do Dhaki. Od 5 czerwca loty do Bangladeszu będą realizowane codziennie. 
Obecnie rejsy ze Stambułu do Dhaki obsługiwane są pięć razy w tygodniu samolotem Airbus A330-200.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie