×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Rzeszowa do Szczecina i WrocławiaEurolot uruchomi rejsy z Rzeszowa do Wrocławia i Szczecina, a także jednego portu poza granicami Polski. Najprawdopodobniej będzie to Lwów.

- Wiadomość o nowych połączeniach lotniczych to dla nas zawsze powód do radości, szczególnie kiedy spojrzymy na to z perspektywy modernizowanego lotniska. To świetne narzędzie promocyjne dla regionu – podkreślał Stanisław Nowak.

Dodał, że kolejne punkty na mapie połączeń lotniczych z Rzeszowa nie tylko dają mieszkańcom Podkarpacia szansę na szybkie przemieszczanie się, ale też umożliwiają poznanie regionu podkarpackiego osobom, które z uwagi na odległość nie miały po temu okazji.- Wierzymy, że poprawa komunikacji dla Podkarpacia będzie ważną inicjatywą dla regionu i że samorządowcy z województwa będą nas wspierać w realizacji tego projektu – powiedział Mariusz Dąbrowski, szef Eurolotu.

- Ważnym elementem strategii Eurolotu jest wzmocnienie połączeń realizowanych w ruchu krajowym, w którym Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka pełni istotną rolę. To ważna inicjatywa, a jej nadrzędnym celem jest polepszenie komunikacyjności Podkarpacia– podkreślił Zdzisław Gawlik, wiceminister zarządzający ze strony Skarbu Państwa spółką Eurolot SA.

Na razie nie wiadomo kiedy ruszą nowe połączenia.

Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie