×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Rzeszowa do Szczecina i WrocławiaEurolot uruchomi rejsy z Rzeszowa do Wrocławia i Szczecina, a także jednego portu poza granicami Polski. Najprawdopodobniej będzie to Lwów.

- Wiadomość o nowych połączeniach lotniczych to dla nas zawsze powód do radości, szczególnie kiedy spojrzymy na to z perspektywy modernizowanego lotniska. To świetne narzędzie promocyjne dla regionu – podkreślał Stanisław Nowak.

Dodał, że kolejne punkty na mapie połączeń lotniczych z Rzeszowa nie tylko dają mieszkańcom Podkarpacia szansę na szybkie przemieszczanie się, ale też umożliwiają poznanie regionu podkarpackiego osobom, które z uwagi na odległość nie miały po temu okazji.- Wierzymy, że poprawa komunikacji dla Podkarpacia będzie ważną inicjatywą dla regionu i że samorządowcy z województwa będą nas wspierać w realizacji tego projektu – powiedział Mariusz Dąbrowski, szef Eurolotu.

- Ważnym elementem strategii Eurolotu jest wzmocnienie połączeń realizowanych w ruchu krajowym, w którym Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka pełni istotną rolę. To ważna inicjatywa, a jej nadrzędnym celem jest polepszenie komunikacyjności Podkarpacia– podkreślił Zdzisław Gawlik, wiceminister zarządzający ze strony Skarbu Państwa spółką Eurolot SA.

Na razie nie wiadomo kiedy ruszą nowe połączenia.

Fot. Piotr Bożykgość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie