Z Rzeszowa do Szczecina i Wrocławia

22 lipca 2011 09:28
55 komentarzy
Reklama
Eurolot uruchomi rejsy z Rzeszowa do Wrocławia i Szczecina, a także jednego portu poza granicami Polski. Najprawdopodobniej będzie to Lwów.

- Wiadomość o nowych połączeniach lotniczych to dla nas zawsze powód do radości, szczególnie kiedy spojrzymy na to z perspektywy modernizowanego lotniska. To świetne narzędzie promocyjne dla regionu – podkreślał Stanisław Nowak.

Dodał, że kolejne punkty na mapie połączeń lotniczych z Rzeszowa nie tylko dają mieszkańcom Podkarpacia szansę na szybkie przemieszczanie się, ale też umożliwiają poznanie regionu podkarpackiego osobom, które z uwagi na odległość nie miały po temu okazji.- Wierzymy, że poprawa komunikacji dla Podkarpacia będzie ważną inicjatywą dla regionu i że samorządowcy z województwa będą nas wspierać w realizacji tego projektu – powiedział Mariusz Dąbrowski, szef Eurolotu.

- Ważnym elementem strategii Eurolotu jest wzmocnienie połączeń realizowanych w ruchu krajowym, w którym Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka pełni istotną rolę. To ważna inicjatywa, a jej nadrzędnym celem jest polepszenie komunikacyjności Podkarpacia– podkreślił Zdzisław Gawlik, wiceminister zarządzający ze strony Skarbu Państwa spółką Eurolot SA.

Na razie nie wiadomo kiedy ruszą nowe połączenia.

Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2011-07-23 02:04   
humbak - Profil humbak
flybe: Niejednokrotnie sam taką teorie tutaj już podnosiłem. Nie jesteś pierwszy. :o)
pcharasz 2011-07-23 00:22   
pcharasz - Profil pcharasz
marecki: racja, racja, pomyliło mi się z liczeniem odcinków podróży wliczanych do statusów ;)
b747400er 2011-07-22 23:30   
b747400er - Profil b747400er
Marecki: Luxair (LG) jest wyjatkiem, poniewaz MM jest ich programem FFP. W przypadku innych partnerow MM. Podobnie bylo z AirOne (AP) zanim stalo sie czescia nowej Alitalii. MM byl programem FFP AP i dlatego mozna bylo zbierac mile statusowe i premiowe, tak jak jest dalej z LG.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy