×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dzień dziecka na Lotnisku ChopinaJutro (1.06) w godzinach od 10:00 do 14:00 na Lotnisku Chopina na dzieci czekają liczne atrakcje z okazji ich święta. Najmłodsi pasażerowie będą mogli zgłębić tajniki funkcjonowania warszawskiego portu i dzięki zabawom pod okiem animatorów poznać zasady bezpiecznego podróżowania.

W ogólnodostępnej strefie Terminalu A od 10:00 będą czekać na dzieci liczne atrakcje przygotowane z okazji ich święta. Dzieci będą mogły poczuć się jak pilot i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w czapce-pilotce, a także wziąć udział w przygotowanych na tę okazję konkursach edukacyjnych i w ich trakcie nauczyć się pakować walizkę i rozpoznawać rzeczy, których nie można przewozić w bagażu podręcznym.

Podczas specjalnego konkursu polegającego na odnajdywaniu miast na tablicy odlotów dzieci dowiedzą się także dokąd mogą polecieć z Lotniska Chopina. Najmłodsi pasażerowie  będą także mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi i kolorować obrazki związane z lotnictwem. 
W Terminalu A w Dniu Dziecka, będą animatorzy w stroju słonicy Fryderyki, ulubienicy warszawskiego lotniska, zaopatrzeni w słodkie upominki. 

- Mamy nadzieję, że atrakcje przygotowane dla dzieci z okazji ich święta będą dla nich okazją do dobrej zabawy, ale także zaowocują nową wiedzą na temat warszawskiego lotniska i bezpieczeństwa podróży lotniczej - mówi Radosław Żuk, dyrektor Biura Public Relations Lotniska Chopina.

Dla szkół sąsiadujących bezpośrednio z portem Urząd Celny znajdujący się na lotnisku przygotował wycieczkę, w trakcie której dzieci zobaczą jak działa prześwietlanie bagażu. Najmłodsi pasażerowie spotkają się z psami pracującymi na lotnisku i wezmą udział w lekcji o zagrożonych gatunkach zwierząt.

Anna Żuchlińska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie