×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Obama w Polsce, utrudnienia na OkęciuW piątek (27.05) na pokładzie Air Force One przyleci do Polski prezydent Barack Obama. Jumbo Jet wyląduje na Okęciu około godz. 18.

Przemysław Przybylski, rzecznik przedsiębiorstwa Porty Lotnicze zapewnia, że lotnisko będzie w tym dniu działać normalnie. Jednakże możliwe jest wystąpienie kilkunastominutowych opóźnień startów samolotów rejsowych.

Dużych utrudnień natomiast można spodziewać się na wszystkich drogach prowadzących do oraz z portu. Jak zapowiada policja zostaną one  zamknięte na kilka godzin przed pojawieniem się delegacji.

Ze względu bezpieczeństwa przybywających gości oraz związanych z tym procedur czasowo zostanie również ograniczona w tym okresie możliwość fotografowania  lotniska oraz samolotów na nim przebywających.

Co więcej, podczas wizyty mieszkańców stolicy będzie obowiązywać zakazy wjazdu oraz parkowania, szczególnie na parkingach i ulicach w centrum miasta oraz na dojeździe z portu lotniczego. 27 maja z ruchu pieszego w całości wyłączona zostanie wschodnia część placu Zamkowego, natomiast od piątku do niedzieli całe Krakowskie Przedmieście.

Władze portu lotniczego apelują o rozsądne zaplanowanie dojazdu do wszystkich, którzy w tych dniach zamierzają skorzystać z usług Lotniska Chopin.

Justyna ŻyłaTen artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie