×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air wycofuje usługę WIZZ PlusTanie linie lotnicze Wizz Air wycofują usługę WIZZ Plus. Pasażerowie będą mogli z niej korzystać tylko do 18 czerwca 2011 roku. Tego samego dnia węgierski przewoźnik poinformuje o nowych możliwościach uzupełniania funduszy konta WIZZ, które otrzymają nową nazwę - Doładowania konta WIZZ.  

Konto WIZZ jest sposobem przechowywania funduszy klienta na koncie Wizz Air w celu wykorzystania do rezerwacji usług w Wizz Air. Przy dokonywaniu rezerwacji z Konta WIZZ klient nie musi dokonywać płatności kartą kredytową lub przelewem bankowym oraz nie uiszcza opłaty za rezerwację. Chcąc skorzystać z tej usługi musimy wpłacić na konto 2000 PLN lub 4000 PLN, otrzymujemy także premię (odpowiednio 300 PLN lub 1000 PLN). Środki możemy wykorzystać na rezerwowanie biletów lub dodatkowych usług oferowanych przez Wizz Air.

Pod koniec kwietnia Wizz Air podniósł opłatę manipulacyjną za przelew, obecnie wynosi ona 23 PLN za lot za pasażera. Czy nowe metody doładowania konta WIZZ będą bardziej przyjazne dla pasażerów i pozwolą uniknąć wysokich opłat manipulacyjnych?

Anna Żuchlińskagość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie