×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Star Alliance: Poznaj wyspy PacyfikuSojusz lotniczy Star Alliance wzbogacił swoją ofertę o dodatkowy produkt umożliwiający klientom poznanie dodatkowych wysp na Oceanie Spokojnym. Dzięki Micronesia Airpass pasażerowie mogą kupić nawet 10 lotów w sieci linii Continental Airlines i United w Mikronezji – wszystko w ramach jednego biletu w atrakcyjnej cenie. 

Podróż w ramach Micronesia Airpass może rozpocząć się z dowolnego kierunku obsługiwanego przez Star Alliance w Japonii, a także z Cairns, Guam, Hong Kongu, Manili, Nadi, Palau lub Saipan. Bilet jest dostępny tylko w połączeniu z międzynarodowym lotem Star Alliance do dowolnego z tych miejsc.

Mikronezja, składająca się z ponad 2000 wysp rozsianych po terytorium północnego Pacyfiku, to wymarzone miejsce do uprawiania sportów wodnych, takich jak nurkowanie z akwalungiem, surfing, kajakarstwo lub wędkarstwo. 

Continental Airlines i United oferują największą sieć lotów w Mikronezji. Poza Guam pasażerowie mogą wybrać lot do: Chuuk, Kosrae, Pohnpei i Yap w Sfederowanych Stanach Mikronezji; atolu Kwajalein i Majuro na Wyspach Marshalla; Rota i Saipan na Marianach Północnych, a także do Palau.

- Micronesia Airpass po raz kolejny dowodzi, że tylko sojusz linii lotniczych może zaoferować prawdziwe korzyści. Podróżni odwiedzający Mikronezję w przeszłości mieli ograniczony wybór kierunków i aby dostać się do tej części świata, musieli kupować oddzielne bilety na różne linie lotnicze. Dzięki sieci Star Alliance pasażerowie mogą teraz podróżować dowolnymi liniami członkowskimi obsługującymi wyznaczone kierunki i zapewniającymi połączenie z siecią linii Continental Airlines i United w Mikronezji, wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach - powiedział Christopher Korenke, wiceprezes ds. Handlowych Star Alliance.

Taryfy zależą od klasy rezerwacji i przebytej odległości – zaczynają się od 75 USD za loty o długości do 150 mil i rosną do 375 USD za loty na dystansie od 2001 do 2250 mil. Podróż może obejmować loty w klasie ekonomicznej w okresie do trzech miesięcy, musi składać się z co najmniej trzech lotów i zawierać minimum dwa 24-godzinne przystanki w różnych miejscach. 

Anna Żuchlińska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_7b68a - Profil
gość_7b68a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie