LOT: Chorzewski zastąpi Balcera?

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 lutego 2011 19:40
9 komentarzy
Reklama

Wczoraj dymisji Marcina Piróga, prezesa PLL LOT domagało się Prawo i Sprawiedliwość, dziś (24.02) nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w polskich liniach do zmian dojdzie na stanowisku rzecznika spółki. Jacka Balcera zastąpić ma Leszek Chorzewski.

Chorzewski pracował wcześniej w Locie blisko 11 lat, zaczynając od stanowiska specjalisty w Dziale Informacji i PR. Pełnił funkcję rzecznika prasowego EuroLOT-u, a następnie kierownika Działu Public Relations, będąc jednocześnie rzecznikiem prasowym obydwu spółek. Od 1999 roku był rzecznikiem prasowym PLL LOT.

Od jesieni 2007 pracował na stanowisku dyrektora wykonawczego w Iberia Motor Capital Group importera marki SEAT na Polskę i Europę Wschodnią. Był również dyrektorem wykonawczym w firmie JSK Architekci, reprezentował WSS Społem Śródmieście w Warszawie, a ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. PR w Exim Tours.

Jacek Balcer swoją przygodę z PLL LOT rozpoczął niemal równo rok temu.

Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
4tech 2011-02-25 13:57   
4tech - Profil 4tech
właśnie przyklepano zmiany...od 25/02 rzecznikiem został p. Chorzewski
"Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. informują, że z dniem 25 lutego funkcję rzecznika prasowego PLL LOT S.A. i dyrektora Biura PR, Komunikacji Korporacyjnej i Spraw Społecznych objął Leszek Chorzewski"
2011-02-25 07:26   
 - Profil
Flybe: Może i tak. Szkoda tylko, że z tamtych czasów media pamiętają Go jako tego, do którego trudniej się dodzwonić, niż do papieża, a gdy był najbardziej potrzebny, bo się coś działo - zwłaszcza niewygodnego dla LO - i głowę, i telefon, zwykł chować w piasek...
flybe 2011-02-25 02:43   
flybe - Profil flybe
pamiętam Chorzewskiego z moich czasów w PLL LOT. Człowiek zna się na rzeczy i ma pojęcie o tym o czym mówi.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama