×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


A&F Aviation poleci Airbusami A320
W drugiej połowie roku finansowego 2011 A&F Aviation, nowy japoński przewoźnik założony niedawno przez linie All Nippon Airways (ANA) i firmę inwestycyjną First Eastern Investment Group (First Eastern), uruchomi tanie połączenia obsługiwane samolotami Airbus A320 z lotniska Kansai International Airport w Osace.

10 samolotów A320, wziętych w leasing od firmy GECAS, zabierze na pokład 180 pasażerów każdy w konfiguracji jednoklasowej. Samoloty napędzane będą silnikami CFM International.

Linie lotnicze ANA stały się drugim japońskim klientem firmy Airbus wraz z zamówieniem dziesięciu maszyn A320 w roku 1987. Samoloty te weszły do eksploatacji w 1991 roku. 

Rodzina samolotów A320 to dziś najlepiej sprzedająca się rodzina samolotów wąskokadłubowych – dotychczas sprzedano 7 tysięcy sztuk, z czego ponad 4,5 tysiąca dostarczono ponad 320 klientom i operatorom na całym świecie. Ponad tysiąc samolotów z rodziny A320 jest obecnie wykorzystywanych przez około 50 operatorów niskokosztowych na całym świecie. 
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie