×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: Ponownie Rzym i AtenyPolskie Linie Lotnicze LOT powracają z rejsami do z Krakowa do Aten i z Krakowa do Rzymu - wynika z sytemu przewoźnika i letniego rozkładu lotów.

Pierwszy wznowiony rejs do Rzymu odbędzie się 28 marca. LOT operował będzie na tej trasie w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 20:50. Powrót z Rzymu do Krakowa zaplanowano na 23:45.


W tej chwili najtańszy bilet z Krakowa do Rzymu w jedną stronę kosztuje 199 zł (z Rzymu do Krakowa - 158 zł w jedną stronę).

Rejsy do Aten wznowione zostaną dzień później. Samolot z Krakowa wylatuje o 23:45, powrót do Polski zaplanowano na 4:30 (wylot z Aten, 6:00 - przylot do Krakowa). Na tej trasie LOT operował będzie dwa razy w tygodniu - we wtorki i w soboty (powroty następnego dnia).

Najtańszy bilet w jedną stronę z Krakowa do Aten to koszt 265 zł.

Połączenia na trasie Kraków – Ateny oraz Kraków – Rzym traktujemy jako połączenia sezonowe. Z tego względu są uwzględnione  w rozkładzie letnim 2011 roku tak, jak było to w poprzednim sezonie – powiedział Jacek Balcer, rzecznik prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_7e67e - Profil
gość_7e67e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie