×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa marka i barwy American Airlines


Dziś (17.01) American Airlines zaprezentowały nowe barwy oraz przedstawiły szczegółowo swoją wizję i strategię korporacyjną nowej marki linii. Zmiana wizerunku będzie kosztowała przewoźnika 150 mln dolarów amerykańskich.

Warto dodać, że prawdopodobnie jutro zostanie oficjalnie ogłoszona decyzja w sprawie połączenia z US Airways.

- Dzięki naszej nowej strategii marki i tożsamości, mamy idealne warunki, aby stać się najlepszym i najchętniej wybieranym przewoźnikiem na trasach z i do Stanów Zjednoczonych - powiedział Tom Horton, prezes linii American Airlines.Nowe barwy to szary kadłub z ciemno szarym napisem American. Ze statecznika pionowego zniknęło słynne logo AA z orłem, a zostało zastąpione barwami flagi USA.Na tę chwilę we flocie przewoźnika tylko jeden Boeing 737-800 posiada nowe barwy. Do końca miesiąca najnowsze barwy otrzymają dwa nowe Boeingi 777-300ER, które zadebiutują we flocie 31 stycznia.Zdania na temat nowego malowania są na świecie bardzo podzielone. A jak Wam się podobają nowe barwy przewoźnika?

Piotr Bożyk
Fot. Christian Eggers, American Airlinesgość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie