To już 10 lat Emirates w Polsce

9 lutego 2023 12:42
1 komentarz
Emirates świętują dziesiątą, jubileuszową rocznicę otwarcia połączenia Dubaj-Warszawa. Od inauguracyjnego rejsu w lutym 2013 roku, linie przewiozły na trasie ponad 1,6 mln pasażerów w ramach ponad 6,3 tys. lotów w obie strony.
Reklama
Przewoźnik oferuje polskim pasażerom codzienne bezpośrednie połączenie bezpośrednie realizowane przez samolot szerokokadłubowy Boeing 777-300ER.

– W tym roku świętujemy jubileuszową rocznicę Emirates w Polsce, która jest wyjątkową okazją do podsumowań. Cieszymy się, że od dziesięciu lat możemy realizować połączenia na trasie Dubaj-Warszawa. W 2022 roku linie Emirates przewiozły blisko 176 000 pasażerów na 684 rejsach pomiędzy Warszawą a Dubajem (w obie strony). Uzyskane wyniki pozwalają z większym optymizmem patrzeć na 2023 rok. Polska niezmiennie pozostaje dla nas bardzo ważnym rynkiem, szczególnie cenimy współpracę z partnerami, która przyczynia się do wyjątkowej obsługi naszych klientów i wspiera krajowy rozwój handlu i turystyki. Miniona dekada jest dla nas motywacją do dalszych działań na drodze do świadczenia usług najlepszej jakości oraz utrzymania najwyższych standardów – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.


Na przestrzeni ostatnich lat loty Emirates do Warszawy stwarzały nowe możliwości dla biznesu, handlu i turystyki oraz wzmacniały więzi między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Polską. Grupa Emirates zatrudnia ponad 600 Polaków, w tym członków personelu pokładowego, pilotów i pracowników innych obszarów biznesowych w całej Grupie. Emirates oferują kandydatom wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, szansę zdobycia światowej klasy doświadczenia w najnowocześniejszym obiekcie szkoleniowym linii lotniczych w Dubaju, w tym doskonałe zaplecze szkoleniowe oraz szeroką gamę programów rozwojowych.


W ramach operacji SkyCargo i rozbudowanej siatki połączeń do 140 miejsc docelowych, linie Emirates zapewniają przedsiębiorcom w Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich połączenia niezbędne do transportu towarów. Od momentu uruchomienia na trasie przewieziono blisko 83 000 ton ładunków. Samoloty Emirates przewoziły m.in. elektronikę, sprzęt medyczny, leki, w tym szczepionki, części do samochodów i samolotów, kolekcje odzieży, oraz produkty łatwo psujące się, takie jak tropikalne ryby i owoce, do i z Polski.

Samolot Emirates rejsu EK179 z Dubaju do Warszawy startuje o 8.05, lądując w Warszawie o 11.20 czasu lokalnego. Rejs powrotny EK180 z Warszawy rozpoczyna się o 13.25 z lądowaniem w Dubaju o 22.45.

Ostatnie komentarze

krzysiekl 2023-02-10 15:01   
krzysiekl - Profil krzysiekl
polecam loty Emirates:)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy