Emirates: Drugie codzienne połączenie do Brisbane

18 stycznia 2023 11:27
Emirates uruchomi drugie codzienne połączenie do Brisbane. Decyzja ta zbiegła się z momentem uroczystego świętowania przez linię 20-lecia obsługi Brisbane, jednego z czterech australijskich portów w globalnej siatce połączeń Emirates.
Reklama
Od 1 czerwca 2023 r. linie Emirates będą codziennie realizować drugi lot do i z Brisbane samolotem Boeing 777-300ER. Lot Emirates EK 430 z Dubaju wystartuje o godz. 02:30 i dotrze do Brisbane o godz. 22:20. Lot powrotny EK 431 wyruszy z Brisbane o godz. 02:50 i dotrze do Dubaju o godz. 11:00 czasu lokalnego. Obecnie ten kierunek jest codziennie obsługiwany przez samolot Emirates Airbus A380.

Dodatkowe połączenie oznacza, że Emirates powrócą do działalności na poziomie sprzed pandemii na trasach do Brisbane. Rozbudowa zwiększy przepustowość operacji na tej trasie o ponad ćwierć miliona miejsc rocznie w obie strony.

Rozpoczynamy realizację drugiego codziennego połączenia do Brisbane w momencie, gdy z dumą świętujemy 20-lecie lotów do słonecznej Australii. To połączenie nie tylko zaspokoi zapotrzebowanie Australijczyków na podróże zagraniczne, ale także pozwoli powitać większą liczbę odwiedzających i turystów z Dubaju. Dzięki temu jeszcze więcej podróżnych z całej naszej globalnej sieci będzie mogło cieszyć się urokami Queensland, turystycznej mekki Australii – powiedział Barry Brown, wiceprezes Emirates w regionie Australazji.

Uruchomienie dodatkowego lotu do Brisbane, w połączeniu z naszym codziennym rejsem A380, pozwala liniom Emirates oferować prawie 12 000 miejsc tygodniowo dla podróżnych na tej trasie. To kolejny ważny kamień milowy w powrocie do naszej przepustowości w Australii i potwierdzenie wieloletniego zaangażowania w rozwój tras na półkuli południowej. Cieszymy się na możliwość powitania na naszych pokładach większej liczby Australijczyków, którzy będą mogli podróżować liniami Emirates – dodaje.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy