Wizz Air z nowymi trasami z Gdańska i Poznania do Albanii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
7 grudnia 2022 15:43
Tirana została najnowszym kierunkiem w ofercie linii Wizz Air z Gdańska i Poznania. Przewoźnik uruchomi połączenia do Albanii w przyszłorocznym sezonie letnim w nadziei na przyciągnięcie turystów spragnionych wypoczynku na Bałkanach.
Reklama
Dzisiaj (7.12) węgierska linia niskokosztowa Wizz Air zapowiedziała uruchomienie dwóch nowych tras z polskich lotnisk. Gdańsk i Poznań zyskają bezpośrednią rotację do Albanii. Tirana będzie obsługiwana z obu portów z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo. Podróżni z Rębiechowa będą mieli do wyboru połączenia w czwartek i niedzielę, a z Poznania we wtorek i sobotę. Rotacja z Wielkopolski zostanie zainaugurowana 4 lipca 2023 roku, a z Pomorza dwa dni później, czyli 6 lipca 2022 roku.


- Albania, jako jeden. krajów bałkańskich, jest coraz częściej wybranym kierunkiem wypoczynkowym ze względu na połączenie krajobrazów: morskiego i górskiego, a także bogatą ofertę kulinarną i znakomitą albańską kawę. Tirana jest pięknym i urokliwym miastem, oddalonym od Morza Adriatyckiego o niespełna godzinę drogi samochodem - zachęca do odwiedzin Albanii linia Wizz Air.

- Cieszę się, że linia Wizz Air ogłosiła dwa nowe, ekscytujące połączenia z Polski. Dodając Tiranę z Gdańska i Poznania, przewoźnik zaproponuje polskim turystom jeszcze więcej możliwości. To z pewnością poprawi sytuację przemysłu turystycznego w regionach, a pasażerom z Gdańska i Poznania umożliwi odkrywanie Albanii w niskich cenach - przekazała Evelin Jeckel, przedstawicielka węgierskiego przewoźnika.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy