Aeroitalia poleci z Lublina do Mediolanu Bergamo

5 grudnia 2022 17:14
Linia Aeroitalia ogłosi uruchomienie bezpośredniego połączenia z Lublina do Mediolanu Bergamo. Jak dowiedział się Pasazer.com, trasa zostanie zapowiedziana w najbliższych dniach i będzie realizowana samolotami Boeing 737-800. Więcej szczegółów wkrótce.
Reklama
Jak dowiedział się Pasazer.com, linia Aeroitalia ogłosi w najbliższych dniach uruchomienie bezpośredniego połączenia z Lublina do Mediolanu Bergamo. Trasa pojawiła się już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, lecz wciąż bez możliwość rezerwacji konkretnych dat.


Ta opcja powinna zostać udostępniona na dniach. Wraz z Lublinem, linia Aeroitalia zapowie otwarcie wielu innych kierunków w ramach ekspansji z włoskiego Bergamo. Więcej szczegółów wkrótce.

Linia Aeroitalia dysponuje czterema samolotami Boeing 737-800 o średniej wieku przekraczającej 20 lat. Przewoźnik, z siedzibą w Rzymie, powstał w tym roku i jest całkowicie w rękach prywatnych. Jego główną bazą operacyjną jest Forlì w regionie Emilia-Romania.


Kilka lat temu z Lublina do Mediolanu (Malpensa) latała już linia niskokosztowa easyJet. Trasa wystartowała w 2017 roku i przez pewien czas utrzymywała się w czołówce najpopularniejszych rotacji ze Świdnika. Ostatecznie, połączenie nie utrzymało się w ofercie lubelskiego portu na stałe.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy