LOT: Cztery razy dziennie do Amsterdamu

Krzysztof Loga Sowiński - Profil Krzysztof Loga Sowiński
25 listopada 2022 10:30
1 komentarz
Od sezonu letniego 2023 r. LOT będzie latał z Warszawy do Amsterdamu cztery razy dziennie.
Reklama

Od końca marca 2023 r. LOT zacznie latać na trasie Warszawa-Amsterdam cztery razy dziennie. Oznacza to dodanie jednego połączenie do obecnie wykonywanych. Tę informację jako pierwsze podały media holenderskie.

- Cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą ofertę zapewniając klientom lepsze połączenia w miarę wzrostu liczby podróży. Oprócz ekspansji unowocześniamy również nasze usługi, aby zapewnić płynne i komfortowe podróżowanie, zwłaszcza na trasach krótkodystansowych. Dzięki naszej najnowszej ofercie PREMIUM pasażerowie klasy ekonomicznej mogą podróżować w sposób bardziej elastyczny z wykorzystaniem wygodnych usług, takich jak dostęp do poczekalni biznesowej na lotnisku – mówi Marcin van Gijlswijk, dyrektor regionalny LOT-u na Beneluks.


- Nasza decyzja o dodaniu czwartego codziennego lotu z Warszawy do Amsterdamu od sezonu letniego 2023 r. jest bezpośrednim skutkiem gwałtownego wzrostu popytu. Amsterdam okazał się silnym rynkiem zarówno dla podróży rekreacyjnych, jak i służbowych, więc nie ma wątpliwości, że rozwój jest i pozostanie kluczowym celem LOT-u w Holandii. Większa przepustowość i rozkład lotów oferują naszym klientom większy wybór podczas podróży między Amsterdamem a Warszawą i dalej, do wielu miejsc w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, na subkontynencie indyjskim i na Dalekim Wschodzie – zarówno na rejsach własnych LOT-u, jak i z naszymi partnerami ze Star Alliance - dodaje van Gijlswijk.

Fot.: Materiały prasowe


Ostatnie komentarze

jjemiolo 2022-11-28 16:10   
jjemiolo - Profil jjemiolo
LOT mial latac cztery razy dziennie do AMS (czwarta rotacja z odlotami z WAW o 10:25) juz od tego sezonu zimowego. Czyzby do tego nie doszlo?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama