Umowa code-share Emirates z Batik Air

24 października 2022 14:41
Linie Emirates uruchomiły partnerstwo code-share z Batik Air, rozszerzając ofertę i wybór połączeń na jednym bilecie ze wspólną polityką bagażową o 25 miejsc docelowych w Indonezji.

Reklama
W ramach nowej umowy code-share Emirates umieściły swój kod na 8 trasach obsługiwanych przez Batik Air przez Dżakartę do: Balikpapan (BPN), Denpasar (DPS), Medan (KNO), Manado (MDC), Padang (PDG), Surakarty (SOC), Surabaya (SUB) i Makassar (UPG). Ponadto, dzięki porozumieniu linii, klienci Emirates mogą bez problemu polecieć przez Dżakartę i Denpasar do 17 innych indonezyjskich miast, takich jak Praya (LOP), Semarang (SRG), Sorong (SRQ) i nie tylko.


Linie Emirates obsługują Indonezję od ponad 30 lat, loty do Dżakarty rozpoczęły się w 1992 roku. Linie lotnicze nadal przyczyniają się do ożywienia i rozwoju sektora turystycznego oraz handlu w Indonezji, oferując przewozy pasażerskie w celach zarówno turystycznych, jak i biznesowych, a także transport ładunków lotniczych z i na rynki światowe. Na początku tego roku linie Emirates zawarły umowę code-share z narodowym przewoźnikiem z Indonezji, Garuda, umożliwiając swoim klientom dostęp do ośmiu krajowych punktów w Indonezji, poza Dżakartą i Bali.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy