Blue Air zaprasza na Cypr

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
20 maja 2010 16:54
33 komentarzy
Reklama

Linia lotnicza Blue Air promuje swoją nową trasę pomiędzy Warszawą i Larnaką na Cyprze. Blue Air oferuje regularne połączenie 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. Dzisiaj w Warszawie odbyła się konferencje prasowa Blue Air, Cypryjskiej Organizacji Turystycznej oraz Orthodoxou Aviation.

Cypr należy do najbardziej atrakcyjnych celów podróży w Europie, odwiedzany przez ponad 2 miliony turystów rocznie, przyjeżdżających z całego świata i pragnących doświadczyć spotkania z kulturą, piaszczystych plaż oraz czystych i ciepłych wód Morza Śródziemnego. Warszawa, będąca sercem Polski, stała się bardzo popularnym celem podróży w Europie, bogata w pamiątki historyczne, ciągle rozwijająca się metropolia, coraz częściej uważana jest za miasto, którego odwiedzenie jest koniecznością.

- Nowa trasa Warszawa – Cypr ma bardzo ważne znaczenie i jest zgodna z naszą strategią rozwoju połączeń w Europie na rok 2010. Biura naszych partnerów, Cypryjskiej Organizacji Turystycznej oraz Orthodoxou Aviation znajdują się w Warszawie, dzięki czemu wiemy, że Polacy są bardzo zainteresowani Cyprem, a także, że istnieje spore zainteresowanie podróżami w kierunku odwrotnym. Stworzyliśmy to nowe połączenie dając okazję turystom do wybrania bardzo szczególnych miejsc podróży, czy będzie to miejsce na słonecznej plaży, czy też miasto, gdzie spotyka się kultura, historia i nowoczesność. Mamy nadzieję, że większość z tych podróżnych wybierze właśnie Blue Air. Na naszej nowootwartej trasie z Warszawy na Cypr, oczekujemy średniego współczynnika wykorzystania miejsc w wysokości 70%, w przeważającej większości ruchu o charakterze turystycznym - mówi Sherif Ussama, dyrektor wykonawczy Blue Air.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2010-06-04 22:10   
humbak - Profil humbak
murdocku: Zasadniczo prawo nie dziala wstecz, zatem jesli zawierales umowe na 20kg, to przysluguje Ci 20kg. jsgu: czyli mozna internetowo dokupic bagaz "po rezerwacji"? W cenie 10 euro takze?
mariusz1969 2010-06-04 21:46   
mariusz1969 - Profil mariusz1969
Zapraszam na szybkie londowanie w Larnace z tele-markiem.
Komentarz moderatora: bez linków proszę.
jsg 2010-05-29 19:52   
jsg - Profil jsg
o to muszę to sprawdzić
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama