Trasa z Krakowa do Abu Zabi zostanie na dłużej

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
15 września 2022 09:30
Linia Wizz Air utrzyma trasę z Krakowa do Abu Zabi również w tegorocznym sezonie zimowym. Rotacja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich miała zniknąć 26 października 2022 roku. Co więcej, przewoźnik poleci na tej trasie częściej niż dotychczas.
Reklama
Z systemu rezerwacyjnego linii Wizz Air wynika, że węgierski przewoźnik utrzyma w swojej ofercie trasę z Krakowa do Abu Zabi, która miała początkowo zniknąć z rozkładu 26 października 2022 roku. Zamiast tego, rotacja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie realizowana przynajmniej do 25 marca 2023 roku, czyli do końca zbliżającego się sezonu zimowego.


Co więcej, wraz z nadejściem okresu zimowego połączenie z Krakowa do Abu Zabi nie będzie już obsługiwane dwukrotnie, lecz trzykrotnie w ciągu tygodnia. Rotację samolotu Airbus A321neo zaplanowano na wtorek, czwartek i sobotę. Start z Krakowa zaplanowano na godzinę 8:20, a lądowanie w Abu Zabi na godzinę 17:00. Po 35 minutach postoju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich samolot linii Wizz Air będzie odlatywał w kierunku Polski o godzinie 17:35. Lądowanie w Małopolsce przewidziano na godzinę 20:40. Bezpośredni przelot potrwa zgodnie z rozkładem nawet 6 godzin i 5 minut.

Bezpośrednia trasa z Krakowa do Abu Zabi jest znakomitą okazją dla polskich turystów do odkrycia nie tylko uroków Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale również najodleglejszych zakątków na świecie. Lotnisko w Abu Zabi jest jednym z najwiekszych, a sam Wizz Air lata z Abu Zabi na 34 kierunkach, w tym m.in. do Male na Malediwach i Mattali na Sri Lance. Z Polski do Abu Zabi na pokładzie samolotu węgierskiego przewoźnika można polecieć jeszcze z Katowic.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N