Ethiopian Airlines poleci do Zurychu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
22 lipca 2022 10:15
Linia Ethiopian Airlines zapowiedziała uruchomienie połączenia z Etiopii do Szwajcarii. Trasa do Zurychu będzie wykonywana samolotami Boeing 787-9 Dreamliner z międzylądowaniem w Mediolanie Malpensa trzykrotnie w ciągu tygodnia.
Reklama

Przewoźnik z Etiopii poleci do Zurychu w Szwajcarii. Trasa zostanie zainaugurowana 31 października 2022 roku i będzie wykonywana trzykrotnie w ciągu tygodnia (poniedziałek, środa i piątek) z międzylądowaniem w Mediolanie Malpensa. Połączenie będzie realizowane samolotami Boeing 787-9 Dreamliner, które mogą pomieścić do 315 pasażerów w dwóch klasach: biznesowej i ekonomicznej. Start z Etiopii zaplanowano na godzinę 00:15, a lądowanie w Szwajcarii na godzinę 7:00. Samolot spędzi w Europie jeden dzień, odlatując w drogę powrotną dopiero o godzinie 20:30. Lądowanie w Addis Abebie nastąpi o godzinie 7:05 następnego dnia.


W tegorocznym sezonie zimowym linia Ethiopian Airlines będzie oferowała połączenia do szesnastu miejsc w Europie. Część z tras będzie realizowana z międzylądowaniem m.in. w Wiedniu, Genewie, Rzymie, Sztokholmie i we wspomnianym już Mediolanie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama