Wizz Air chce zatrudniać Ukraińców

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 czerwca 2022 16:13
Wizz Air kontynuuje rekrutację, aby zwiększyć liczebność załogi w bazach w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Przewoźnik kieruję swoją ofertę do obywateli Ukrainy przebywających w Polsce do składania aplikacji
Reklama

Wizz Air zatrudni Ukraińców posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także tych, którzy wcześniej nie pracowali w lotnictwie. Linia zapewnia nowym członkom załogi konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od personelu pokładowego do kapitana”.

Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół. Linia oferuje pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku.


- Z radością ogłaszamy nowe wakaty dla obywateli Ukrainy, którzy chcą dołączyć do załogi pokładowej w bazach WIZZ w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Ostatnio utworzyliśmy ponad 100 miejsc pracy dla personelu pokładowego dla kandydatów z Ukrainy w Polsce – teraz przyszedł czas na kolejny krok w innych krajach. Praca w Wielkiej Brytanii, Albanii, na Cyprze, Węgrzech i w Gruzji może stać się wspaniałą szansą rozwoju - mówi Andras Rado, Senior Cabin Crew Recruitment Manager w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama