LOT wróci do Singapuru

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
25 marca 2022 09:02
1 komentarz
W systemie rezerwacyjnym Polskich Linii Lotniczych LOT ponownie można rezerwować podróż z Warszawy do Singapuru. Pierwszy, po dłuższej przerwie, rejs polskiego przewoźnika na tej trasie odbędzie się 31 października 2022 roku. Trasa realizowana będzie aż cztery razy tygodniowo.
Reklama

W ostatnich dniach Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały uruchomienie bądź powrót wielu tras międzykontynentalnych. Wyróżniło się przede wszystkim otwarcie bezpośredniego połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Mumbaju. To nie jedyna dobra wiadomość, na którą czekali warszawscy pasażerowie. Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do siatki połączeń LOT-u nareszcie wróci trasa do Singapuru.
Pierwszy rejs polskiego przewoźnika na tej trasie odbędzie się 31 października 2022 roku. Połączenie realizowane będzie samolotami Boeing 787-8 Dreamliner aż cztery razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek oraz sobota).


Lot LO67 będzie opuszczał Lotnisko Chopina o godzinie 23:00, aby o godzinie 17:40 następnego dnia wylądować w Singapurze. Rejs powrotny LO68 zaplanowany jest na godzinę 00:20, a w Warszawie pasażerowie zameldują się o godzinie 5:55 tego samego dnia ze względu na różnicę w strefie czasowej. Bezpośredni przelot między miastami potrwa nawet 12 godzin i 35 minut.
Reklama

Ostatnie komentarze

jjemiolo 2022-03-25 16:55   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Dobra wiadomosc pod warunkiem ze to prawda. Rozklad na stronie LOTu ciagle jest aktualizowany. Zatem nie jest wykluczone ze sa to czasy "powielone" z dawnego rozkladu. Jest prawda ze na tak dluga trase rozklad powinien byc znany z duzym wyprzedzeniem, wiec zalozmy ze LOT podaje juz aktualne informacje.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama