Diners Club zawiesza wydawanie kart na rynku polskim

11 stycznia 2022 08:20
Diners Club Polska wstrzymuje wydawanie kart kredytowych dla polskich klientów. Firma pozostaje obecnie jedynym na naszym rynku partnerem programu Miles&More.
Reklama
O zawieszeniu obsługi nowych wniosków polskich klientów indywidualnych i biznesowych firma poinformowała wczoraj (10.01) w mediach społecznościowych oraz w wiadomościach skierowanych do osób zainteresowanych produktami Diners Club. W praktyce obsługa wniosków o wydanie kart przebiegała z problemami już od kilku miesięcy. Niedoszli klienci skarżyli się na przeciągające się w czasie analizowanie dokumentów i brak konkretnych decyzji ze strony firmy. Zainteresowanie ofertą Diners Club znacząco zwiększyło się po wycofaniu się we wrześniu ub.r. mBanku z dalszej współpracy z programem Miles&More.

Posiadacze kart Diners Club mogą zbierać punkty za swoje transakcje, które następnie wymieniane są na mile w najpopularniejszym na rynku polskim lotniczym programie lojalnościowym. Jednym z jego głównych partnerów jest LOT, którego logo widnieje na kartach kredytowych emitowanych przez Diners'a.

Diners Club zapewnia, że zawieszenie wydawania nowych kart nie wpływa w żaden sposób na zakres usług dla dotychczasowych klientów firmy. Nadal mogą oni m.in. korzystać z przyznanych linii kredytowych, zgromadzić punkty czy wchodzić z użyciem kart do poczekalni biznesowych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy