Wizz Air poleci z Wiednia do Abu Zabi

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
03 stycznia 2022 11:41
Węgierski przewoźnik ogłosił uruchomienie nowej trasy międzynarodowej. Wizz Air poleci z austriackiego Wiednia do Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pierwszy rejs na tej trasie zaplanowany jest na 28 marca 2022 roku.
Reklama
Wizz Air nie zwalnia tempa w kontekście rozwoju swojej siatki połączeń w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przewoźnik już wkrótce otworzy bezpośrednią, liczącą ponad 4 tys. kilometrów, rotację z Wiednia w Austrii do emirackiego Abu Zabi. Pierwszy rejs na tej trasie zaplanowany jest na 28 marca 2022 roku. Połączenie będzie realizowane samolotami Airbus A321neo z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo (poniedziałki oraz piątki). Start z wiedeńskiego lotniska Schwechat przewidziany jest na godzinę 12:40, aby o godzinie 20:15 wylądować w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W drogę powrotną maszyna w węgierskim malowaniu wyruszy o godzinie 20:50 i o godzinie 00:55 dnia następnego ponownie zamelduje się w Austrii. Bezpośredni przelot między miastami potrwa rozkładowo nawet 6 godzin i 5 minut.


Rejsy z Wiednia do Abu Zabi zastąpią obecnie realizowaną, trzykrotnie na przestrzeni tygodnia, trasę ze stolicy Austrii do Dubaju. Ostatni lot do Dubaju zaplanowany jest na 25 marca 2022 roku. Tym samym siatka połączeń Wizz Aira obejmująca Abu Zabi wzbogaci się o kolejny kierunek. W ramach letniego rozkładu lotów węgierski przewoźnik zaproponuje pasażerom podróżującym z emirackiej stolicy przynajmniej 35 kierunków.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama