LOT poleci z Krakowa do Newark

Krzysztof Loga Sowiński - Profil Krzysztof Loga Sowiński
19 listopada 2021 11:21
4 komentarze
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice poinformował, że LOT uruchomi połączenie z Krakowa do Newark.
Reklama

Już od 3 czerwca 2022 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio z Karkowa do Nowego Jorku - Newark. Loty będą odbywać się raz w tygodniu, w piątki. Połączenie zostanie uruchomione przez LOT.- Newark to drugi największy port lotniczy aglomeracji nowojorskiej w pobliżu którego mieszka także wielu Polaków - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. -Cieszymy się, że w sezonie Lato 2022, po 11 latach, wznowione zostaną rejsy na to lotnisko. Mamy nadzieję, że połączenie PLL LOT będzie kolejną doskonałą ofertą dla naszych podróżujących z/do Krakowa, Małopolski oraz przyczyni się do wzmocnienia współpracy gospodarczej między Polską, a Stanami Zjednoczonymi - dodał Włoszek.

Fot.: Materiały prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jjemiolo 2021-11-21 20:50   
jjemiolo - Profil jjemiolo
@wojtek: w istocie, EWR jest chyba w miejsce JFK. Poki co KRK-JFK nie ma w rozkladzie na stronie LOTu. Zreszta czy zauwazyliscie ze ostatnia reinkarnacja rozkladu na stronie LO jest najgorsza ze wszystkich dotychczasowych. Jak ktos nie zna kodow lotnisk trudno mu cokolwiek tam znalezc. Masakra.
piorun 2021-11-20 10:01   
piorun - Profil piorun
Z rozkładu wynika , że lot z EWR do KRK będzie robiony w piątek, natomiast w drogę powrotną wyleci w sobotę o godz.14.30, więc ewentualnie odpadają zwolnienia w piątek z pracy.
wojtek 2021-11-19 18:46   
wojtek - Profil wojtek
Poleci do EWR, nie poleci za to do JFK. Ot taka zamiana, bilans-zero.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama