Lufthansa: 440 dodatkowych lotów w okresie świąteczno-noworocznym

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
17 listopada 2021 09:15
Niemiecki przewoźnik ogłosił, że w związku z olbrzymim zainteresowaniem na podróże lotnicze w okresie świąteczno-noworocznym wprowadzi do swojej siatki połączeń 440 dodatkowych rejsów do najpopularniejszych miejsc na świecie.
Reklama

Linie lotnicze spod szyldu Lufthansa Group (Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines oraz Eurowings) wzbogacą swoją aktualną ofertę na sezon zimowy o ponad 80 tys. dodatkowych miejsc w samolotach. W odpowiedzi na wzmożony ruch lotniczy w okresie świąteczno-noworocznym, Lufthansa Group wprowadzi do siatki połączeń 440 rejsów, które początkowo nie były uwzględnione w rozkładzie lotów. Zmiany obejmą dodanie kolejnych rotacji na realizowanych już trasach oraz zastąpienie mniejszych maszyn pojemniejszymi samolotami na najpopularniejszych kierunkach w ofercie Lufthansa Group.


Tylko z Frankfurtu i Monachium Lufthansa doda 120 lotów w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, co zwiększy obecne oferowanie z obu niemieckich lotnisk o kolejnych 25 tys. miejsc. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rejsy z Niemiec do Nowego Jorku i na Florydę w Stanach Zjednoczonych. Poza tym, w czołówce najpopularniejszych wśród podróżnych kierunków świąteczno-noworocznych niezmiennie znajdują się hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie, Portugalia oraz słoneczne kurorty w rejonie Morza Śródziemnego. Oblegane są także połączenia do Skandynawii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama