Z Rzeszowa polecimy do Hiszpanii i Portugalii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
16 listopada 2021 09:20
Podczas wczorajszej (15.11) konferencji prasowej biuro podróży Itaka wraz z Portem Lotniczym Rzeszów ogłosiły plany na przyszłoroczne wakacje. Turyści polecą z Jasionki m.in. na Wyspy Kanaryjskie w Hiszpanii oraz na Maderę w Portugalii.
Reklama

Wakacyjna siatka połączeń dostępna z Rzeszowa już wkrótce wzbogaci się o kolejne atrakcyjne kierunki. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej lotnisko zapowiedziało uruchomienie szeregu nowych tras czarterowych realizowanych przy współpracy z biurem podróży Itaka. Ich inauguracja nastąpi wraz z nadejściem przyszłorocznego okresu wakacyjnego.

- To szczególny moment dla naszego portu lotniczego, gdyż nowe połączenia czarterowe są największą ofertą wakacyjną w historii naszego lotniska. Dzięki nowym kierunkom wyjdziemy poza pewne ramy, które do tej pory dominowały w Rzeszowie. Naszym celem powinno być dążenie do jeszcze bardziej atrakcyjnych słonecznych kierunków i to w tę stronę powinny iść nasze plany na przyszłoroczne wakacje i nie tylko - zapowiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów.


Wśród ogłoszonych nowości znalazły się czarterowe rejsy z Jasionki na portugalską Maderę oraz hiszpańską Fuerteventurę na Wyspach Kanaryjskich i Majorkę na Balearach. Poza rejsami do Hiszpanii i Portugalii, biuro podróży Itaka zaproponuje podkarpackim pasażerom bezpośrednie połączenia na Rodos w Grecji oraz do Antalyi w Turcji, Burgas w Bułgarii i Tirany w Albanii. Część z nich była z powodzeniem realizowana w minionych latach.

- W zbliżającym się sezonie wakacyjnym udostępnimy turystom z Podkarpacia najbogatszą ofertę z Rzeszowa w naszej historii. Postanowiliśmy wsłuchać się w głos podróżnych i w przyszłoroczne lato uruchomimy loty do kurortów z tzw. wyższej półki. Zarówno pod kątem jakości, standardu jak i ceny. Wzbogacamy naszą ofertę, aby Polacy mogli odreagować po trudnym czasie pandemii. Wierzymy, że nasze optymistyczne spojrzenie w przyszłość będzie strzałem w dziesiątkę, a obostrzenia w podróżowaniu opuszczą nas na dobre - dodał Piotr Henicz, wiceprezes zarządu biura podróży Itaka.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama