Emirates i Garuda Indonesia podpisały nowe porozumienie code-share

9 listopada 2021 11:38
Współpraca pozwoli klientom Emirates i Garuda Indonesia, cieszyć się dogodnymi połączeniami na nowych trasach w obu Amerykach, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Europie.
Reklama
Oprócz rozszerzenia zasięgu każdego z przewoźników, Emirates i Garuda Indonesia pracują również nad wprowadzeniem współpracy w ramach swoich programów lojalnościowych, aby umożliwić klientom obu linii zbieranie i wymienianie punktów na bilety, podwyższenie klasy lotu oraz wiele innych benefitów.

Zgodnie z wymaganymi regulacjami umowa code-share ma wejść w życie od stycznia 2022 r., a korzyści dla klientów obejmą łatwą rezerwację i sprzedaż biletów, wspólną politykę bagażową i odprawę do miejsca docelowego, a także podróż na 18 trasach obu przewoźników.

- Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę code-share z Garuda Indonesia, ponieważ zapewni to naszym klientom dostęp do dodatkowych miejsc w Indonezji przez Dżakartę i Denpasar. Indonezja jest ważnym rynkiem dla Emirates, a partnerstwo z Garuda Indonesia podkreśla zaangażowanie Emirates w ciągłe rozbudowywanie sieci i uzupełnianie naszej oferty. Dzięki połączonej sieci obu linii jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dogodną podróż na każdym etapie - podczas odprawy, nadania bagażu czy wejścia na pokład przy użyciu tylko jednego biletu. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Garuda Indonesia i chcemy dbać o tę relację, aby dostarczyć więcej korzyści naszym klientom i zapewnić najlepsze wrażenia z podróży - powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.


- Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z liniami Emirates, która zapewni pasażerom partnera bezproblemowy dostęp do najlepszych miast w Indonezji połączonych krajową siecią Garuda. Naszym klientom porozumienie zapewni jeszcze więcej kierunków obsługiwanych przez Emirates. Umowa została zawarta w odpowiednim czasie, ponieważ oczekuje się, że kraje zaczną ponownie otwierać granice dla lotów międzynarodowych i złagodzą ograniczenia dotyczące podróży. Współpraca pomoże również rozwinąć wiele możliwości dla handlu i turystyki w Indonezji – powiedział Irfan Setiaputra, prezes i dyrektor generalny Garuda Indonesia.

W ramach umowy code-share klienci Emirates będą mogli na jednym bilecie polecieć z Dżakarty (CGK), do Denpasar (DPS), Surabaya (SUB), Makassar (UPG), Balikpapan (BPN), Manado (MDC), Medan (MES), Padang (PDG) i Solo (SOC) połączeniami obsługiwanymi przez Garuda Indonesia, a klienci Garuda Indonesia z Dżakarty do Dubaju i dalej. Dodatkowo dla wygody pasażerów dostępne będą trasy łączące bezpośrednio Denpasar (DPS) z Surabaya (SUB) i Makassar (UPG). W przypadku podróży rozpoczynających się od 2 stycznia 2022 r. bilety można kupić online na stronie Emirates lub za pośrednictwem lokalnych biur sprzedaży Emirates oraz biur podróży.

Garuda Indonesia zapewni klientom łączność na ośmiu trasach obsługiwanych przez Emirates, w tym między Dubajem a Dżakartą (CGK), Denpasar (DPS), Bahrajnem (BAH), Moskwą (DME), Johannesburgiem (JNB), Kairem (CAI), Londynem (LHR) i Manchesterem (MAN).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy