Qatar poleci na drugiej ukraińskiej trasie

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
27 października 2021 09:55
Linie Qatar Airways już wkrótce zainaugurują nową trasę do drugiego ukraińskiego miasta. Od początku grudnia br. katarski przewoźnik zabierze pasażerów z Dohy do Odessy nad Morzem Czarnym. Rejsy będą obsługiwane samolotami Airbus 320.
Reklama

Już 9 grudnia br. linie Qatar Airways uruchomią kolejną nowość. Przewoźnik poleci z Dohy w Katarze do Odessy na Ukrainie. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki oraz soboty). Samolot linii będzie opuszczał Bliski Wschód o 8:30, by o 12:45 wylądować nad Morzem Czarnym. Rejs powrotny z Odessy zaplanowany jest na godzinę 16:45, a lądowanie w Katarze na godzinę 22:50. Bezpośredni przelot między miastami potrwa nieco ponad 5 godzin.


- Jesteśmy obecni na Ukrainie od sierpnia 2017 roku. Uruchomienie nowej trasy do Odessy jest krokiem milowym, który zapisze się na kartach wspólnej historii. Odessa jest znana jako perła Morza Czarnego i z niecierpliwością czekamy, aby móc po raz pierwszy pokazać naszym pasażerom jej uroki - powiedział Akbar Al Baker, dyrektor generalny linii Qatar Airways.

Wszystkie rejsy będą wykonywane wąskokadłubowymi samolotami Airbus 320. Maszyny dysponują 132 miejscami na pokładzie w dwóch klasach. Od 2017 roku linia Qatar Airways wykonuje również loty z Dohy na kijowskie lotnisko Boryspol.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama