Wizz Air poleciał z Warszawy na Fuerteventurę

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 września 2021 11:09
Węgierski przewoźnik zainaugurował dzisiaj (24.09) bezpośrednie połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie na hiszpańską Fuerteventurę. Rejsy będą realizowane przez cały rok.
Reklama

Wizz Air wykonał dzisiaj pierwszy lot z Warszawy na Fuerteventurę. Samolot A321neo o znakach rejestracyjnych HA-LZA odleciał ze stolicy Polski chwilę po godzinie 8:00. Obecnie wciąż jest w powietrzu. Lądowanie na Wyspach Kanaryjskich zaplanowane jest na godzinę 12:45. Tym samym węgierski przewoźnik zainaugurował kolejne bezpośrednie połączenie z Lotniska Chopina. Rejsy na Fuerteventurę realizowane będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki) przynajmniej do 10 czerwca przyszłego roku.


- Bardzo nas cieszy kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na średniodystansowym i co ważne całorocznym kierunku wakacyjnym jakim są Wyspy Kanaryjskie. Cały czas podejmujemy działania by rozwijać trasy o podobny profilu, gdzie nasi pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok - powiedział Andrzej Klewiado, rzecznik prasowy Lotniska Chopina.

Poza wspomnianą Teneryfą oraz Fuerteventurą Wizz Air oferuje połączenia z Warszawy także na innych hiszpańskich, wakacyjnych kierunkach. W sezonie zimowym linia będzie wykonywała rejsy do Barcelony El Prat oraz Madrytu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama