Wizz Air poleci z Węgier na Kanary i na Ukrainę

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
10 września 2021 10:05
Wizz Air zapowiedział uruchomienie nowych połączeń ze swojej macierzystej bazy. Linia poleci z Budapesztu na Fuerteventurę oraz z Debreczyna do Brukseli i Kijowa.
Reklama

Wizz Air już wkrótce wzbogaci węgierską siatkę połączeń. W najbliższych miesiącach przewoźnik uruchomi trzy nowości, które ucieszą pasażerów podróżujących z Budapesztu oraz Debreczyna. Z systemu rezerwacyjnego linii wynika, że loty ze stolicy Węgier na Fuerteventurę zostaną zainaugurowane 4 grudnia br. i będą wykonywane przynajmniej do października przyszłego roku. Wizz Air zaplanował jedną rotację tygodniowo, a sam przelot na Wyspy Kanaryjskie potrwa około 5 godzin.


Lotnisko w Debreczynie wzbogaci się o dwa nowe kierunki. Pasażerowie będą mogli polecieć na pokładzie Wizz Aira do Brukseli Charleroi oraz Kijowa Żulany. Oba połączenia wystartują odpowiednio 14 i 15 grudnia. Zarówno loty do Belgii jak i na Ukrainę będą realizowane dwa razy w tygodniu i najprawdopodobniej na stałe zagoszczą w całorocznej ofercie przewoźnika.

Wraz z uruchomieniem nowych tras węgierska siatka połączeń Wizz Aira liczy już blisko 80 bezpośrednich kierunków z dwóch lotnisk krajowych. W ofercie linii znajdują się zarówno najpopularniejsze miejsca turystyczne jak i najważniejsze ośrodki biznesowe na świecie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama