Wizz Air: Ponad 30 nowych tras z Rzymu

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
13 maja 2021 16:41
Węgierska linia lotnicza otworzy swoją kolejną bazę operacyjną na rzymskim lotnisku Fiumicino. Już w lipcu przewoźnik zbazuje w stolicy Włoch cztery maszyny Airbus A321neo.
Reklama

Wizz Air ogłosił w czwartek (13.05) otwarcie w porcie lotniczym Rzym–Fiumicino swojej 43. bazy, z której poleci na największej dotychczas liczbie nowych zapowiedzianych jednocześnie tras.

Już w lipcu 2021 r. linia umieści na lotnisku Fiumicino 4 samoloty Airbus A321neo oraz zainauguruje 32 nowe połączenia do 19 krajów, co uzupełni obecną ofertę 25 tras przewoźnika z rzymskich lotnisk Fiumicino i Ciampino.

Z radością ogłaszam otwarcie naszej najnowszej bazy na lotnisku w Rzymie Fiumicino. Piata włoska baza Wizz Air podkreśla zaangażowanie linii w odbudowę włoskiej gospodarki oraz w rozwój przystępnej oferty. W minionych 12 miesiącach rozmieściliśmy 17 samolotów w bazach we Włoszech i zamierzamy kontynuować inwestowanie w tutejszy rynek, w następnych 3 latach otwierając kolejne bazy i nowe trasy krajowe i międzynarodowe. [...] Czekamy na pasażerów na pokładach samolotów – powiedział podczas konferencji prasowej w Rzymie–Fiumicino George Michalopoulos, członek zarządu Wizz Air Group ds. handlowych.


Wśród nowych tras w siatce Wizz Air znajdą się:
Bilety są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników.

Przewoźnik zwraca uwagę, że poleci także na dotychczas nieobsługiwanych z Rzymu kierunkach, takich jak Liverpool, Reykjavik–Keflavik, Hurghada, Aleksandria, Tallin, Prisztina, Targu Mures, Satu Mare, Konstanca, Faro, Fuerteventura, Antalya oraz Bodrum. W sumie Wizz Air będzie obsługiwać w lecie ze stolicy Włoch 57 kierunków.

Fot.: Wizz Air
Reklama
Tagi
wizz air wizz

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama