Emirates wydłuża możliwość zmian w rezerwacji nawet do 36 miesięcy

9 kwietnia 2021 10:29
Emirates wprowadziły kolejną aktualizację do obecnie istniejących zasad rezerwacji, oferując klientom jeszcze większą pewność i elastyczność w planowaniu podróży.
Reklama
Klienci posiadający bilety wydane przed 30 września 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą teraz zmienić rezerwację na dowolną datę w ciągu 36 miesięcy, co stanowi przedłużenie aż o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniego regulaminu.

Osoby posiadające bilety wydane po 1 października 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 24 miesięcy.


Opłaty za ponowne wystawienie dowolnego biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez żadnych opłat.

Klienci, którzy posiadają bilety wydane bezpośrednio przez Emirates czy w punktach sprzedaży detalicznej i centrach linii lotniczej, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ ważność biletów jest automatycznie przedłużona. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się ze swoim agentem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy