Patryk Felmet będzie odpowiedzialny za wizerunek CPK

9 kwietnia 2021 10:14
Centralny Port Komunikacyjny ma nowego członka zarządu. 32 letni Patryk Felmet, asystent ministra Marcina Horały będzie odpowiedzialny m.in. za wizerunek portu.
Reklama

Decyzją Rady Nadzorczej od 9 kwietnia 2021 r. za budowanie relacji z otoczeniem, działania wizerunkowe, gospodarkę nieruchomościami oraz strategię marketingową będzie odpowiadał Patryk Felmet. Zmiana ta, zaznaczono, oznacza zmniejszenie liczebności zarządu względem początku roku.

- Wchodzimy w kolejny etap programu CPK. Choć jego zasięg jest ogólnopolski, koncentrujemy się na mieszkańcach regionu otaczającego przyszły Port Solidarność. Dlatego planujemy intensyfikację kontaktów, uzgodnień i konsultacji z lokalnymi społecznościami. Jednocześnie widzimy, że nasz projekt zatacza coraz szersze kręgi. Dlatego też musimy zintensyfikować działania biznesowo-wizerunkowe i więcej energii przeznaczyć na budowanie relacji z przedstawicielami rynków finansowych - mówi Mikołaj Wild, prezes CPK.

Felmet do tej pory zajmował się marketingiem m.in. Portu Gdańsk, gdzie odpowiadał za promowanie wizerunku portu oraz jego kontrahentów na arenie międzynarodowej. Był szefem marketingu Grupy Lotos zarządzał budżetami reklamowo-sponsoringowymi. Jak informuje Money.pl Felmet zaczął robić błyskawiczną karierę wraz z posłem PiS Marcinem Horałą, którego był asystentem. "Gazeta Wyborcza" już w 2016 roku pisała, że po wygranych wyborach przez tę partię z radnego Gdyni awansował na prezesa Przedsiębiorstwa Usług Portowych Rezerwa.Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy