TAP Portugal wznowił loty z Warszawy

29 marca 2021 10:59
Linie lotnicze TAP Portugal wznowiły wczoraj (28.03) loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Lizbony.
Reklama
Połączenia będą realizowane samolotami Airbus A320neo trzy razy w tygodniu (w czwartki, soboty i niedziele). Przyloty z Lizbony są planowane na 18:15, zaś wyloty z Warszawy na 19:10.


Przewoźnik wstrzymał obsługę trasy ze względu na restrykcje epidemiologiczne.

Lot z Warszawy do stolicy Portugalii będzie trwał 3 godziny 45 minut. Numery rejsów to odpowiednio do Warszawy: TP 1208 i do Lizbony: TP 1207.

We współpracy portugalskiego przewoźnika z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, połączenia przez stołeczny port będą oferowane także do największych miast w Polsce, w tym do Krakowa, Poznania, Gdańska i Wrocławia.

Z radością witamy z powrotem w Warszawie TAP Air Portugal i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć rosnącą liczbę pasażerów latających z naszego lotniska do Lizbony i przez lotnisko Portela do wielu miast obsługiwanych przez TAP – zaznaczył Piotr Rudzki, rzecznik prasowy Lotniska Chopina w Warszawie. – Obserwowaliśmy drogę ciągłego rozwoju przewoźnika na naszym lotnisku i jesteśmy przekonani, że ten trend już niedługo powróci – dodał Rudzki.

Dzięki kierukom oferowyanym przez TAP w Lizbonie, polscy pasażerowie mogą również korzystać z atrakcyjnych połączeń do Porto, Algarve i archipelagów Azorów i Madery w Portugalii, a także do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz Afryki.

Linia TAP Air Portugal stopniowo wznawia swoją działalność i zaplanowała na sezon letni 2021 loty między Portugalią a Brazylią, Stanami Zjednoczonymi, Kanadą i meksykańskim Cancun. Dzięki TAP wiele afrykańskich kierunków, takich jak Wyspy Zielonego Przylądka, Senegal czy Angola, jest również w zasięgu ręki. Jak zaznacza przewoźnik, trasy i loty zostaną dostosowane w zależności od okoliczności.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy