Wizz Air zaoferuje ubezpieczenie od koronawirusa

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 stycznia 2021 12:12
1 komentarz
Wizz Air ogłasza dzisiaj, że w jej ofercie dla pasażerów znajduje się ubezpieczenie od COVID-19 dostępne w ramach pakietu ubezpieczenia podróżnego, dzięki współpracy linii z firmą ubezpieczeniową Chubb.
Reklama

Klienci Wizz Air mogą wykupić ubezpieczenie podróżne, które obejmuje odwołania związane z COVID-19 i wydatki medyczne podczas zagranicznych podróży. Na przykład, jeśli w trakcie podróży zagranicznej zarazisz się wirusem COVID-19 i poniesiesz dodatkowe koszty w związku z koniecznością wydłużenia Twojego pobytu lub koszty leczenia w trakcie choroby, zostaną one pokryte przez ubezpieczenie Wizz Air Travel (do określonej maksymalnej kwoty). Ubezpieczenie Wizz Air Travel obowiązuje również w przypadku konieczności odwołania podróży z powodu zarażenia wirusem COVID-19 przed wyjazdem, a także pokrywa wartość zagubionego, ukradzionego lub zniszczonego bagażu. Obowiązują warunki i wyłączenia.

Oprócz ubezpieczenia podróżnego, Wizz Air oferuje niezależnie ochronę w przypadku anulacji lotu w określonych krajach. Zarówno ubezpieczenie od anulowania, jak również ubezpieczenie podróżne można wykupić podczas rezerwacji lotu na stronie internetowej Wizz Air lub za pośrednictwem aplikacji – oferta dotyczy biletów w jedną stronę oraz powrotnych. Wszystkie warunki oferty znajdują się tutaj.

- Z zaangażowaniem działamy, aby optymalizować wrażenia z podróży i dbać o wygodę naszych pasażerów, niezależnie od tego czy dotyczy to procesu rezerwacji, obsługi na pokładzie czy usług dodatkowych. Dzięki naszemu zaktualizowanemu pakietowi ubezpieczenia podróżnego, pasażerowie mogą być pewni, że są przygotowani na zakłócenia ich podróży spowodowane przez COVID-19 - mówi Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

adam7691 2021-01-28 14:05   
adam7691 - Profil adam7691
znając życie praktycznie nie do wyegzekwowania
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama